← Späť na ponuky
2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom

Bratislava-Dúbravka

247 000 € · 4 491 €⁠/⁠m²

55 m² · 2 izb · Bratislava-Dúbravka

Posúdenie ceny

Cena je v trhovom rozpätí okolia.

Na trhu 0 dní

Sledovať podobné ponuky — ozveme sa, keď nejaká pribudne →

Parametre

Izby
2
Plocha
55 m²
Poschodie
9 / 12
Stav
Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia
Panel
Rok výstavby
1970
Vybavenie
Pivnica · Výťah

Popis z inzerátu

Fotky z inzerátu

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 22 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 32 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 42 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 52 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 62 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 72 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 82 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom – foto 9
Ukázať 6 porovnateľných ponúk, z ktorých to počítame

Aktívne ponuky rovnakého typu a podobnej veľkosti v okolí — cenu si cez zdroj overíte sami.

  • Bratislava-Dúbravka2-izb45 m²Hanulova188 000 €4 178 €⁠/⁠m²zdroj ↗
  • Bratislava-Dúbravka2-izb73 m²Martina Granca305 000 €4 178 €⁠/⁠m²zdroj ↗
  • Bratislava-Dúbravka2-izb51 m²Pri kríži213 000 €4 176 €⁠/⁠m²zdroj ↗
  • Bratislava-Lamač2-izb43 m²Studenohorská179 900 €4 184 €⁠/⁠m²zdroj ↗
  • Bratislava-Lamač1-izb43 m²Studenohorská179 900 €4 184 €⁠/⁠m²zdroj ↗
  • Bratislava-Lamač2-izb43 m²Studenohorská180 000 €4 186 €⁠/⁠m²zdroj ↗

Toto je verejný náhľad. Celý rozbor — náklady vlastníka, priestor na vyjednávanie a ďalšie signály — dostanete, keď si spustíte vlastného agenta.

Kam ďalej

2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií s krásnym výhľadom · Bratislava-Dúbravka | Domio